Template
Template Template
Template Pátek, 13 prosinec 2019 Template

Přihlášení

 
Template
PŘÍRODOVĚDNÁ EXPEDICE 2019
Napsal Jakub Kubačka   
Úterý, 12 únor 2019

lavender_field_at_dawn_house_france_sky_1600x900_hd-wallpaper-1712660_20151117_1671682476.jpg

 

 

Slunná Provence s azurovým pobřežím je krajinou vinic, levandulových a slunečnicových polí, ale také cypřišů, cedrových lesů nebo rýžových polí v kraji Camargue. Její krása učarovala malířům jako van Gogh, Cézanne a Gaugain. Vzduch je tu provoněný bylinkami, zdejší gastronomie  je snad nejlepší na světě. Nádherné přírodní scenérie potom nabízí turistika ve ?fjordech? - calanques, na hoře Montagne Sainte Victorie  a v oranžových skalách provensálského Colorada. Provence je nejpestřejší oblastí Francie a společně ií budeme poznávat  přírodovědně a historicky s osvědčeným týmem průvodců. Jedná se o dětský letní tábor.

Termín: 30.6. - 11.7. 2019

 Cena: 9.000,- Kč


Příhlašku a podrobné informace si stáhnete ZDE


   

V ceně:  Zajištění veškeré předzájezdové přípravy  a celého průběhu expedice. Doprava klimatizovaným autobusem. Průvodce a přírodovědný program. Ubytování v kempech  a pedagogický dozor.

Cena nezahrnuje: Stravu, vstupy do památkových objektů, lodní výlet a vstupy do vinařství (celkem cca 80 EUR).

Ubytování: Všechny noci strávíme v kempech evropského typu. Nezbytností je, abyste si vzali vlastní karimatku a spacák, stan bude zajištěn.

Stravování: Z vlastních úsporně sbalených potravin. Vaření na vlastních (nejlépe malých propanbutanových) vařičích ve skupinkách. Při putování se vaří ráno a večer. Pravidelně je možnost dokoupení potravin, chleba   a ovoce ve městech nebo možnost stravování v restauracích. Kempy jsou vybaveny kuchyňkami.

Počasí a výbava: Bude převážně slunečné a teplé počasí, odpovídající středomořskému klimatu. Ale může být i deštivo, tak buďme na tuto situaci připraveni. Vezměte si opalovací krém, pokrývku hlavy, sluneční brýle a jiné nezbytné vybavení.

Náročnost: Program je převážně nenáročný a poznávací.

Doklady: Platný občanský průkaz nebo cestovní pas, potřebné finanční prostředky, pojištění léčebných výhod v zahraničí.

Co Vás čeká na během přírodovědného programu? Během expedice budete pravidelně seznamováni, pod vedením zkušených odborníků, s faunou a flórou této subtropické oblasti. Budeme sbírat přírodní materiál (byliny, dřeviny) a odchytávat živočichy (hmyz, herpetofaunu). Budete také seznamováni s historií  a reáliemi jihu Francie.

Stornopoplatky: Při zrušení závazné přihlášky je nutné, aby za sebe účastník zajistil náhradníka. V jiném případě uplatňujeme stornopoplatky.


Přihlášení a platba:

Vyplněnou přihlášku předejte koordinátorovi akce paní Mgr. Radmile Šrajerové nebo ji zašlete mailem nebo poštou na naši adresu. Finanční částku můžete uhradit v hotovosti paní Mgr. Radmile Šrajerové nebo přímo nám (vystavíme příjmový doklad). Cenu akce můžete také uhradit formou bankovního převodu na účet Natury Opava: 178074576/0300 (ČSOB). Do platby uveďte jako variabilní číslo rodné číslo a do zprávy své jméno. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte:

Natura Opava - Czech Republic
E. Beneše 30, 747 05 Opava
tel: +420 737 322 616
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Reference:

Reference a fotogalerie z projektu z minulých let si můžete přečíst a prohlédnout zde:

Za zlatým delfínem Amvrakijkého zálivu 2009 (9.setkání)

Za zlatým delfínem Amvrakijského zálivu 2010 (10.setkání)

Za zlatým delfínem Amvrakijského zálivu 2011 (11.setkání)

Přírodovědná expedice do Řecka 2012 (12.setkání)

Přírodovědná expedice do Řecka 2013 (13.setkání)

Přírodovědná expedice do Banátu 2014

 

Porobný popis projektu a jeho didaktická analýza:

"Za zlatým delfínem Amvrakijského zálivu" aneb Škola v přírodě škola života"

Aktualizováno ( Úterý, 12 únor 2019 )
 
Template
Template Template Template
Template Template