Template
Template Template
Template Sobota, 15 prosinec 2018 Template

Přihlášení

 
Template
VÝUKOVÉ POMŮCKY A ŠKOLNÍ ZAHRADY
Napsal Jakub Kubačka   
Neděle, 08 únor 2015
  ent_20120211_1568426419.jpg  

- návrhy a realizace environmetálních učeben

- venkovní učebny - geologická expozice, botanika, zoologie

- výsadby školních zahrad, budování jezírek, tůní, pergol, skalek

- ukázkové krabice, dioramata, živé exponáty, nástěnné vitríny

..(entomologie, zoologie, botanika, geologie, ekosystémy)

- pracovní listy ZŠ, SŠ, ppt prezentace, postery, naučné tabule


Nabídka našich výukových pomůcek je vhodná především pro základní a střední školy. Jsme schopni vyrobit jakákoliv dioramata, entomologické krabice a jiné výstavní krabice a nástěnné vitríny s přírodninami. Vše podle našeho návrhu nebo podle individuálních požadavků. Mezi naší nabídku například patří: Denní a noční motýli, Motýli lesa, Motýli luk, Motýli polí, Brouci v zemědělské krajině, Brouci v lese, Brouci ve vodě, Vodní hmyz, Hmyz v lese, Hmyzí škůdci, Draví brouci, Tropičtí motýli, Ekosytém lesa, Ekosystém polí, Ekosystém vod, Potravní řetězec, Stopy života v ekosystémech, Otisky stop, Ptačí peří, Okousané šišky a požerky, Semena květních bylin, Větvičky dřevin, Kostry lebek zvířat, Vývržky, Minerály, Horniny, Geologická minulost země... Nástěnné krabice a expozice jsou vhodné pro vybavení vnitřní učebny biologie a environmentální výchovy a pro doplnění výuky prvouky, přírodopisu, biologie.

Jsme schopni kompletně navrhnout a realizovat venkovní učebny biologie s rozmanitými expozicemi. Ty jsou vhodné pro dokonalejší a názornější poznávání přírody a procesů v ní. Například botanické zahrady, tůně pro pozorování vodních organizmů, vodopády, políčka s místními plodinami a plevely, květnaté louky, bylinkové zahrádky, skalky apod. Můžeme zajistit postavení pergoly, zastřešených altánů nebo zahradního nábytku. 

Pro školní zahrady a veřejné prostranství obcí a měst jsme schopni vybudovat naučné geologické expozice. Ty doplňují teoretickou výuku o horninách a geologickém vývoji Země konkrétními příklady vybraných hornin, které jsou charakteristické pro okolní region.

Ceník jednotlivých pomůcek a prací zašleme na vyžádání.

Reference:

Vybavení učebny biologie Gymnázium Hlučín , Přírodovědné muzeum v Neochori (Preveza - Řecko) , Vybavení environmentální učebny Základní škola Vrchní Opava, Geologická expozice na Masarykově střední škole zemědělské a VOŠ v Opavě - autor Martin Hanáček , Expozice bludných balvanů ve Velké Kraši - autor Martin Hanáček , Pracovní listy ZŠ Žimrovice

Ukázky některých našich produktů:

vphalky_20120211_1595532293.jpg vpgeo_20120211_1900039032.jpg vptun_20120211_1893826573.jpg vpdio_20120211_1390020436.jpg
 Krabice - Hálky a požerky  Geologická expozice  Tůň - ekopedagogická plocha  Diorama - Polní ekosystém

.

__________________________________________________________________________________

 
<< Předchozí   Další >>
Template
Template Template Template
Template Template