Template
Template Template
Template Úterý, 11 srpen 2020 Template

Přihlášení

 
Template
Aktuality
Jóga pro děti
Napsal PaedDr. Marcela Kubačková   
Středa, 30 září 2009
Jógová cvičení a psychorelaxační cvičení jsou jednou z cest ovlivnění koncentrace pozornosti, relaxace, dechového tréninku a tím i poruch např. plynulosti řeči, hyperaktivitu a nepozornost ve vyučování, krátkodobou, kolísavou pozornost a pracovní výdrž. S dětmi jsou cvičeny pozice, motivované hrou na zvířátka, např. kočky, tygřík, volavka... cvičení jsou doprovázená relaxační hudbou.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 02 únor 2012 )
Celý článek...
 
Adaptační kurz na ZŠ Englišova v Opavě
Napsal PaedDr. Marcela Kubačková   
Pondělí, 28 září 2009
Adaptační kurzy, které probíhají na školách, mají především funkci stmelovací, budování sociálních vztahů v nových kolektivech, vytvoření kohézních pracovních skupin, navázání dobrých vzájemných vztahů mezi žáky, ale i učiteli, sebepoznání, rekondice a prevence nežádoucích sociálně patologických jevů. Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s přípravou, programem a hodnocením jednoho z nich, který byl zajištěn pro žáky  5. a 6. tříd na ZŠ Englišova v Opavě.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 02 únor 2012 )
Celý článek...
 
Obsah speciálně pedagogické péče v ZŠ Opava Englišova ulice
Napsal PaedDr. Marcela Kubačková   
Neděle, 27 září 2009
Možnosti uplatnění různých pestrých metod a forem práce a přístupů k dětem se speciálními vzdělávacími potřebami ve škole, při domácí přípravě i ve volném čase. Jsou využívány speciální pomůcky, ale i improvizované, vhodně a výběrově zaměřené hry a cvičení  k rozvoji určité dovednosti.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 02 únor 2012 )
Celý článek...
 
Perla Slezska - Hradec nad Moravicí a jeho okolí
Napsal RNDr. Milan Kubačka   
Sobota, 26 září 2009
Tento název nese regionální učebnice pro základní školy, která byla spolu se stolní hrou s názvem Perla Slezska slavnostně pokřtěna v pátek 25. září 2009 v budově bývalého obecního úřadu v Žimrovicích.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 05 květen 2011 )
Celý článek...
 
Konference Moravská brána - cesta pro migraci rostlin v Ratiboři
Napsal RNDr. Milan Kubačka   
Pátek, 25 září 2009
Ve dnech 17. - 18. září proběhla v Ratiboři Mezinárodní vědecká konference "Moravská brána - cesta pro migraci rostlin", kterou připravilo Arboretum Bramy Morawskiej  společně s Arboretem Nový Dvůr. Konference byla financovaná z Evropského fondu regionálního rozvoje z rozpočtu programu Překračujeme hranice.
Aktualizováno ( Pondělí, 25 listopad 2013 )
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 370 - 378 z 452
Template
Template Template Template
Template Template